تکنولوژی، اینترنت و موبایل از بین نمیروند و روز به روز شاهد رشد تصاعدی آن در زندگی و کسب و کارها هستیم. با یک نگاه به اطراف مان متوجه می شویم که چند نفر برای پیدا کردن محصول و خدمات مورد نیازشان از اینترنت استفاده می‌کنند. چیزی که ما شاهدش هستیم این است که دنیای دیجیتال و استارتاپ در کمتر از ۱۰ سال توانسته از یک مرحله آگاهی عمومی به جریان اصلی تبدیل شود و اکنون بخشی اعظمی از زندگی ما را تحت تاثیر قرار داده است. این سفری است که بازتاب عزم و تمایل مصرف‌کنندگان در پذیرش آسودگی به کمک تکنولوژی ، کانال‌های انتقال جدید و مدل‌های کسب‌ و کار تحول ساز است.

تجارت در دنیای دیجیتال جذاب، پرطرفدار و نسبتا جدید است. به همین خاطر موجب رشد چشمگیر کسب و کارهای نوپا یا همان استارتاپ ها شده است. کوشش به عنوان یک پلت فرم انتقال دانش و تجربه، تلاش می کند برای علاقمندان و متخصصان دیجیتال، مدیران و صاحبان استارتاپ های ایرانی، پلی میان حال و آینده درخشان باشد.

 

کوشش راهنمایی است برای موفقیت

آینده
غیرقابل پیشبینی است ولی اگر باهوش باشیم باید بدانیم در آینده‌ نزدیک هیچ‌چیز
شبیه امروز نخواهد بود و آن زمان تنها کسانی موفق خواهند بود که از همین حالا برای
آن آماده می شوند. به عبارتی آنها آینده را ایجاد می کنند. کوشش شما را
برای روبرویی با پیچیدگی های آینده کسب و کارها آماده می کند. ما با ذوق و اشتیاق
فراوان به شما کمک می کنیم تا فردایی بهتر بسازید.

موفقیت اینجاست

کوشش تنها یک آکادمی در زمینه کسب و کارهای نوپا و مهارت های دیجیتالی نیست، بلکه یک پلت فرم انتقال تجربه است و با فراهم کردن محتوای کاربردی و برگزاری رویدادهای آموزشی مناسب برای انسانهای با انگیزه، تلاش می کند تا جهان را به مکان بهتری برای زندگی تبدیل کند.

ما فقط به فکر برگزاری دوره های آموزشی برای سودآوری نیستیم.

دوره آموزشی در کوشش برگزار نمی شود مگر اینکه:

 

  • شرکت کنندگان وارد پروژه های عملی و چالشی شوند.
  • با فوت و فن کار آشنا شوند.
  • با فرآیند کار تیمی آشنا شوند.
  • اخلاق کار حرفه ای یاد بگیرند.

 

چرا کوشش؟

منتورها و مربیان حرفه ای و کارآزموده ، از مهمترین و جذاب ترین ویژگی های دوره های آموزشی ما هستند. ما از اساتیدی بهره می بریم که علاوه بر انتقال دانش و تجربه، مجموعه ای از ارتباطات و شبکه ارزشمندی را برای دانشجویان فراهم کنند. اساتید کوشش عاشق انتقال دانسته های خود هستند آنها تلاش میکنند به جوان‌ها کمک کنند تا حرفه‌ای شوند و توی مسیر درست شغلی قرار بگیرند.

 

فقط زمانی درحال رشد هستیم که در حال یادگیری باشیم

تکنولوژی و اینترنت از بین نمی‌روند و روز به روز شاهد رشد تصاعدی آن در زندگی و کسب و کارها هستیم. با یک نگاه به اطراف‌مان متوجه می‌شویم که چند نفر برای پیدا کردن محصول و خدمات مورد نیازشان از اینترنت استفاده می‌کنند. چیزی که ما شاهدش هستیم این است که دنیای دیجیتال، استارتاپ و کسب و کارهای اینترنتی در کمتر از ۱۰ سال توانسته از یک مرحله آگاهی عمومی به جریان اصلی تبدیل شود و اکنون بخشی اعظمی از زندگی ما را تحت تاثیر قرار داده است. این سفری است که بازتاب عزم و تمایل مصرف‌کنندگان در پذیرش آسودگی به کمک تکنولوژی، کانال‌های انتقال جدید و مدل‌های کسب‌ و کار تحول ساز است.

تجارت در دنیای دیجیتال جذاب، پرطرفدار و نسبتا جدید است. به همین خاطر موجب رشد چشمگیر کسب و کارهای نوپا یا همان استارتاپ‌ها شده است. کوشش به عنوان بستر انتقال دانش و تجربه، تلاش می‌کند برای علاقمندان و متخصصان دیجیتال، مدیران و صاحبان استارتاپ‌های ایرانی، پلی میان حال و آینده درخشان باشد.

آینده غیرقابل پیشبینی است ولی اگر باهوش باشیم باید بدانیم در آینده‌ نزدیک هیچ‌چیز شبیه امروز نخواهد بود و آن زمان تنها کسانی موفق خواهند بود که از همین حالا برای آن آماده می‌شوند. به عبارتی آنها آینده را ایجاد می کنند. کوشش شما را برای روبرویی با پیچیدگی‌های آینده کسب و کارها آماده می‌کند. ما با ذوق و اشتیاق فراوان به شما کمک می کنیم تا فردایی بهتر بسازید.

کوشش تنها یک آکادمی در زمینه کسب و کارهای نوپا و مهارت‌های دیجیتالی نیست، بلکه یک بستر انتقال تجربه است و با فراهم کردن محتوای کاربردی و برگزاری رویدادهای آموزشی مناسب برای انسان‌های با انگیزه، تلاش می‌کند تا جهان را به مکان بهتری برای زندگی تبدیل کند.

ما فقط به فکر برگزاری دوره‌های آموزشی تجاری نیستیم.

دوره یا رویداد آموزشی در کوشش برگزار نمی‌شود مگر اینکه:

 

  • شرکت‌کنندگان وارد پروژه‌های عملی و چالشی شوند.
  • با فوت و فن کار آشنا شوند.
  • با فرآیند کار تیمی آشنا شوند.
  • اخلاق کار حرفه‌ای را یاد بگیرند.

منتورها و مربیان حرفه‌ای، کارآزموده و با سال‌ها تجربه اجرایی از مهم‌ترین و جذاب‌ترین ویژگی‌های دوره‌های آموزشی ما هستند. ما از اساتیدی بهره می‌بریم که علاوه بر انتقال دانش و تجربه، مجموعه ای از ارتباطات و شبکه ارزشمندی را برای دانشجویان فراهم کنند. اساتید کوشش عاشق انتقال دانسته‌های خود هستند آنها تلاش می‌کنند به جوان‌ها کمک کنند تا حرفه‌ای شوند و در مسیر درست شغلی قرار بگیرند.

ما اعتقاد داریم
یادگیری منشأ پیشرفت انسان است.

این قدرت را دارد که دنیای ما را متحول کند
از بیماری تا سلامتی ،
از فقر تا رفاه ،
از درگیری تا صلح.

این قدرت را دارد تا زندگی ما را متحول کند
برای خودمان ،
برای خانواده های ما ،
برای جوامع ما

مهم نیست که ما کی هستیم ،
یادگیری به ما قدرت می دهد تا تغییر کرده و رشد کنیم
و آنچه را ممکن است دوباره تعریف کنید.
به همین دلیل دسترسی به بهترین یادگیری یک حق است ، نه یک امتیاز.

و به همین دلیل Coursera اینجا است.
ما با بهترین موسسات شریک هستیم
برای به دست آوردن بهترین یادگیری
به هر گوشه دنیا

به طوری که هر کسی ، در هر کجا قدرت این را دارد
زندگی خود را از طریق یادگیری تغییر شکل دهند.