تجربه دیجیتال مارکتینگ

تخصصی ترین دوره آموزشی بازاریابی دیجیتال درایران

دوره جامع بازاریابی دیجیتال
مقدماتی
ابتدا مفاهیم بازاریابی دیجیتال و تفاوت های آن با بازاریابی آفلاین و سنتی را می آموزند و سپس با ورود به فضای دیجیتال با رسانه ها، ابزارها، تکنیک ها و استراتژی های بازاریابی دیجیتال آشنا می شوند.
حرفه ای
شرکت کنندگان در این قسمت با مفاهیم پیشرفته رسانه ها و ابزارهای دیجیتال آشنا می شوند و مدیریت سازمان بازاریابی دیجیتال را می آموزند. فارغ التحصیلان این دوره می توانند به عنوان مدیر بازاریابی دیجیتال در شرکت ها و استارتاپ ها مشغول به کار شوند.
30 عنوان کارگاه تخصصی
200 ساعت آموزش تخصصی
مدرسان کارآزموده
مدرک معتبر
اساتید
گزیده سالها تجربه برای موفقیت شما
انوش شفیعی
مدیر دیجیتال مارکتینگ علی بابا
علی حسینی
مدیر سئو سابق دیجیکالا و علی بابا
شراگیم مرادی
مدیر دیجیتال مارکتینگ هومینگ
فریماه بیات
کارشناس ارشد سوشیال مدیا دیجیکالا
محمد سمیعی
مدیر دیجیتال مارکتینگ ریحون
سعید کیایی
متخصص روابط عمومی ایرانسل
کیارش آمالیوند
مدیر محصول دیجیکالا
سبا بیوکی
مدیر سابق پرفورمنس مارکتینگ بامیلو
مهزیار نوروزی
مدیر کمپین دیجیتال صباویژن
مریم اسماعیلی
پروداکت آنالیست پلتفرم یکتانت
پویا خجسته
کارشناس ارشد موبایل مارکتینگ دیجیکالا
هادی مرادی
متخصص و مشاور دیجیتال مارکتینگ
نوید حقیقی
استراتژیست دیجیتال کانون ایران نوین
الناز حسینی
کارشناس ارشد ECRM دیجیکالا
سینا مومنی
مدیر بازاریابی سازمانی یکتانت
مروارید بخشی زاده
مدیر واحد ارتباط با مشتریان یکتانت
حسام قریشی
مدیر دیجیتال مارکتینگ پلاک
سرفصل های دوره
دوره مقدماتی
دوره حرفه ای
فرصت های تجربه دیجیتال مارکتینگ برای شما
ملاقات و آشنایی با بزرگان دیجیتال مارکتینگ ایران
شبکه سازی و همکاری با متخصصان پیشرو در حوزه وب و بازاریابی دیجیتال
تجربه روزهای هیجان انگیز و به یاد ماندنی
تجربه روزهای هیجان انگیز و به یاد ماندنی
محل برگزاری دوره
میدان ونک، بزرگراه حقانی، بین گاندی و جهان کودک، پلاک ۴۰، ساختمان مرکز نوآوری دانشگاه علامه‌ طباطبایی
سوالات متداول
مزایای این دوره نسبت به سایر دوره های بازاریابی دیجیتال؟
ما یک مجموعه آکادمیک نیستیم که بخواهد تئوریک همه‌چیز را به شما آموزش دهد. ما از داستان موفقیت و شکست و تجربه سالها فعالیت صحبت خواهیم کرد. تجربه اساتیدی که با ما همکاری می کنند، نقطه قوت اصلی دوره جامع دیجیتال مارکتینگ نسبت به دیگر دوره هاست. تمامی اساتید ما جزء بهترین ها در زمینه کاری خود هستند و در شرکت های بسیار معتبری مشغول به کار هستند. آنها دانش بالای خود را با تجربه عملی صدها کمپین دیجیتال مارکتینگ ادغام کرده و در اختیار شما قرار می دهند. مساله مهم دیگر که باعث تقویت دوره تجربه دیجیتال مارکتینگ می شود، فعالیت اساتید ما در شرکت هایی است که خدمات و محصولات متفاوتی ارائه می کنند. هر کدام از آنها تجربه های متفاوتی از مارکت دارند و این موضوع باعث ایجاد دید وسیع برای شما شرکت کننده به حوزه بازاریابی دیجیتال می شود و تجربیات خوبی را برای تان رقم خواهد خورد تا در نهایت خودتان بتوانید مسیرهای جدید را کشف کرده و با خلاقیت و نوآوری اتفاقات جدیدی را در اکوسیستم دیجیتال مارکتینگ ایران ایجاد کنید. اما شاید بد نباشد برای اینکه آگاهی شما را نسبت به تجربه سالها فعالیت اساتید بالا ببریم، کمی وقت بگذارید و سری به سایت ها، شبکه های اجتماعی، ایمیل ها و همین طور کمپین های تبلیغاتی در سراسر اینترنت که توسط اساتید این دوره مدیریت می شود بزنید و به همه چیز دقت کنید. انتخاب کلمات، نتایج گوگل، تصاویر، طراحی صفحات، چیدمان المان‌ها، ساختار وب‌سایت و …
این دوره برای چه کسانی مناسب است؟
صحبت در مورد مزایای کسب و کارهای اینترنتی و حضور در فضای دیجیتال کلیشه ای است. همه ما از اهمیت تکنولوژی و دیجیتال در زندگی و کسب و کار اطلاع داریم و از اعداد و ارقام که در این دنیا رد و بدل می شود بی خبر نیستیم! در نتیجه می دانیم که چقدر بازار تشنه متخصصان حوزه تک و دیجیتال است. دوره تجربه دیجیتال مارکتینگ برای 3 گروه مخاطبان مناسب است. دیجیتال مارکترها ما در مورد یکی از جذاب ترین و پرتقضاترین شغل های دنیا صحبت می کنیم. شغلی که بسیار پویاست و درآمد بالایی دارد. تلفیقی از دانش و خلاقیت است. اگر به دیجیتال مارکتینگ علاقه دارید این دوره مناسب شماست. صاحبین کسب و کارهای اینترنتی دیجیتال مارکتینگ یکی از مهارت های بنیادی در کسب و کارهای اینترنتی است. شما به عنوان صاحب کسب و کار اینترنتی باید مفاهیم و تکنیک های بازاریابی دیجیتال را فرا بگیرید. به این ترتیب علاوه بر آنکه خودتان در اداره امور و افزایش فروش تواناتر خواهید بود، زبانی مشترک با سایر اعضای مجموعه خواهید داشت. صاحبین کسب وکارهای سنتی به اعتقاد ما فضای کسب و کارهای اینترنتی در ایران هنوز در مرحله آگاهی عمومی است. به عبارتی هنوز فضا رقابتی نشده است و کسب و کارهای سنتی به راحتی می توانند کسب و کار خودشان را در اینترنت فعال و رشد بدهند به شرطی که روش و اصول این کار را بدانند. با شرکت در دوره تجربه دیجیتال مارکتینگ خیال تان از بابت روش های بازاریابی مدرن و افزایش فروش راحت خواهد بود. در ضمن برای راه اندازی وب سایت و یا فروشگاه اینترنتی نیز راه حل هایی خواهیم داشت که نگرانی از آن بابت نداشته باشید.

قرار ملاقات خود با بزرگان دیجیتال مارکتینگ ایران را تنظیم کنید

ثبت نام در دوره جامع بازاریابی دیجیتال
4.4 میلیون تومان