کارخانه محتوا، فراتر از کارآفرینی
تولید محتوا و بازاریابی محتوایی
دوره کارخانه محتوا
کارخانه محتوا فقط یک دوره نیست

محتوا اصلیترین و پرطرفدارترین کالای روزگار ماست که ما آن را با خرج کردن توجهمان میخریم. همین معادله ساده بزرگترین بیزنسهای دوران ما را ساختهاند. گوگل، فیس بوک و بسیاری از کسب و کارهای میلیارد و میلیون دلاری دیگر حول همین کالای عصر جدید «محتوا» شکل گرفته اند.

کارخانه محتوا یک پاسخ کامل برای کسانی است که قصد دارند در حوزه صنعت محتوا (تولید محتوا و بازاریابی محتوایی) فعالیت کنند. دوره کارخانه محتوا با هدف کارآفرینی و استفاده از تمام پتانسیل محتوا، جهت ایجاد کسب و کاری سودآور طراحی شده است. اگر قصد دارید کسب و کار محتوایی خودتان را آغاز کنید و یا میخواهید به عنوان متخصص و یا استراتژیست محتوا در شرکت یا استارتاپی مشغول به کار شوید، این دوره برای شما طراحی شده است..

۱.صنعت محتوا (تولید و بازاریابی محتوایی) یکی از پررونق ترین و پرتقاضاترین شغل‌های دنیا است. آمارهای گوگل و سایت‌های کاریابی و استخدام نشان می‌دهند که درخواست برای همکاری با تولیدکننده‌های محتوا به طرز شگفت‌انگیزی بالاتر رفته؛ این روزها در هر حوزه‌ای که بخواهید در عرض چند دقیقه می‌توانید شغلی را در زمینه تولید محتوا پیدا کنید.
۲.محتوا آیندۀ روشنی دارد، کسب‌وکارها روز‌به‌روز به شکل جدی‌تری در اینترنت فعال میشوند و کسب‌وکاری که فعالیت آنلاین ندارد مثل دایناسورهای در حال انقراض است.
۳.برای حضور موثر در دنیای اینترنت راهی به جز تولید محتوا نداریم. به قول ست گادین «بازاریابی محتوایی تنها نوع باقی مانده از بازاریابی است»
۴.تولید محتوا به توسعه فردی کمک زیادی م‌یکند. به عبارتی ما به عنوان تولیدکننده محتوا به یک یادگیرنده دائمی تبدیل می‌شویم، چون برای تولید هر محتوا با هر فرمتی(متنی، صوتی، ویدئو و ...) به تحقیق و مطالعه نیاز دارید؛ این موضوع به تدریج شما را به یکی از رهبران فکری حوزۀ فعالیت‌تان تبدیل میکند.
۵.تولید محتوا اثربخش‌ترین روش برای برندسازی و متمایز شدن از رقباست.

۱. گروه اول، کارآفرینان : کسانی که قصد دارند به کمک محتوا کارآفرینی کنند و کسب و کار محتوایی (کارخانه محتوا) خود را ایجاد کنند. ما در کارخانه محتوا شما را به ایجاد کسب و کار خودتان تشویق می کنیم، سرفصل‌های این دوره طوری طراحی شده‌اند که شما بدون نگرانی و از صفر کسب و کار محتوایی‌تان (رسانه) را آغاز و به سرعت رشد خواهید داد.
۲. گروه دوم، کارمندان : کسانی که قرار است در محیط کسب و کار، در موقعیت یک متخصص یا استراتژیست محتوا فعالیت کرده و یا روش‌های بازاریابی محتوا، آموزش و تبلیغات را به صورت جدی مورد استفاده قرار دهند.
۳. گروه سوم، فریلنسرها : کسانی که تصمیم دارند به صورت فریلنسر در فیلد محتوا فعالیت کنند.
۴. گروه چهارم، مدیران : مدیران و سرپرستانی که شاید حوزه‌ی کاری آنها فراتر از بحث بازاریابی و تبلیغات و سایر بحث‌های مرتبط با محتوا باشد، اما ترجیح می دهند زبان مشترکی با فعالان حوزه محتوا در سازمان داشته باشند تا مطمئن شوند که برنامه‌ها و استراتژی‌هایی که برای تولید محتوا و ارائه محتوا تدوین و اجرا می‌شود، با خواسته های آنها هم‌راستا است.

۱. مهمترین و جذابترین ویژگی دوره محتوا و بازاریابی محتوایی کارخانه محتوا حضور متخصصین موفق و با تجربه در هر کدام از سرفصلهای ذکر شده جهت تعامل تخصصی‌تر به عنوان منتور می باشد.
۲.دوره کارخانه محتوا با هدف کارآفرینی و استفاده از تمام پتانسیل محتوا در جهت کسب درآمد از اینترنت به روش اصولی طراحی شده است.
۳.هر مهارت و تخصص که دارید می‌توانید آن را به محتوا و محصول آموزشی تبدیل کنید و سپس کسب و کار محتوایی با دوام و با حاشیه سود بالا برای خودتان ایجاد کنید.
۴.هر کسب و کاری در دنیای واقعی نیاز به تنفس دارد تا به مرحله درآمدزایی برسد، شما در دوره کارخانه محتوا یاد می‌گیرید چگونه از همان روزهای اولیه درآمد آنلاین داشته باشید.
۵.در دوره کارخانه محتوا اصول پیاده‌سازی و طراحی سایت حرفه‌ای را به ساده‌ترین روش یاد خواهید گرفت. در نتیجه دیگر لازم نیست برای داشتن یک سایت حرفه‌ای هزینه‌ای پرداخت کنید.

سرفصل دوره
همیشه زنده و آپدیت
اساتید
تجربه‌ی موفقیت‌های واقعی
سوالات متداول
مطمئن شوید جای درستی را انتخاب کرده‌اید

دوره کارخانه محتوا دامنه وسیعی از دانش و تجربه در تمام بخش های کارآفرینی محتوایی و بازاریابی محتوایی می باشد. به همین دلیل جامع مخاطب این دوره افراد زیر میباشند:

 • بنیانگذاران، مدیران کسب و کارهای نوپا
 • مدیران وبسایتها و فروشگاههای اینرنتی
 • مدیران و کارشناسان
 • مدیران دیجیتال مارکتینگ
 • علاقمندان به حوزه تولید محتوا و بازاریابی محتوایی
 • متخصصهایی که به حضور در فضای آموزش میاندیشند
 • مدرسان و اساتیدی که در پی حضور پررنگتری در فضای اینترنت هستند
 • افرادی که به دنبال یک شغل پردرآمد و هیجانانگیز هستند.

به طور کلی کارخانه محتوا برای کسانی مناسب است که میخواهند در صنعت محتوا و آموزش به فعالیت بپردازند. کسب و کار محتوایی خودشان را ایجاد کنند و یا با دانش و آموختههای خود در خدمت کسب و کارهای دیگر در امر بازاریابی محتوایی باشند. اگر میخواهید از تخصص و مهارت خود به شکل ویژه ای استفاده کنید، تجربه و دانش خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و البته درآمد قابل توجه ای هم داشته باشید. شرکت در دوره کارخانه محتوا میتواند برای شما مناسب و سودمند باشد.

چند کلمه حرف حساب

در چند سال اخیر قوانین موفقیت بسیار بیشتر از دوره های دیگر شیوع پیدا کرده و در ایران تعداد اساتید موفقیت از خود دانشجویان موفقیت و همچنین تعداد مربیان کسب و کار از کسب و کارهای موفق بیشتر است، این امر سبب شده که هر کس برای خودش متدی بی پایه و اساس را بنیان کند و یا تعدادی از افراد شروع به کپی کردن سرفصل و مطالب اساتید موفق میکنند. در این میان افرادی هستند که آموزشها و سخنرانیهایشان از دل سالها فعالیت در حوزه تخصصی و مورد نظرشان است و مسیری که قصد آموزش آن را دارند را خودشان نه یک بار بلکه چند بار رفتهاند. تلاشهای زیادی کردهاند و مطالب کاملا درست است اما به دلیل تعداد زیاد اساتید این امکان وجود دارد که عده ای به سراغ افراد نابلد بروند و نتیجه نگیرند و از موفقیت و موفق شدن و کتابها و حرفهایی از این دست بیزار شوند.

مراقب باشید که به چه کسی گوش می کنید

توجه کنید فرامین چه کسی را را در کسب و کار و زندگی تان اجرا میکنید، همواره سعی کنید قبل از اینکه به کسی گوش کنید زندگی نامه او را بدانید اگر در مورد ثروت میگوید، ببینید اول خودش چقدر ثروتمند است اگر درباره ی روابط میگوید ببینید اول خودش در روابط موفق شده یا نه، اگر برای کنکور میگوید خودش در این رقابت موفق بوده یا نه. نتایج افراد نشان دهندهی درست یا غلط بودن حرفهایشان است

دوره کارخانه محتوا به صورت ویدیوهای رکورد شده (استدیو حرفهای) برگزار خواهد شد. از هر کجای ایران و جهان میتوانید در دوره کارخانه محتوا شرکت کنید. بعد از ثبت در دوره بلافاصله به محتوای آموزشی دوره دسترسی خواهید داشت و میتوانید یادگیری را شروع کنید. برای اطلاع و راهنمایی بیشتر از نحوه برگزاری دوره با ما تماس بگیرید.

اینترنت، تکنولوژی و موبایل از بین نمیروند و روز به روز بیشتر در زندگی ما رسوخ میکنند. اگر به سبک زندگی خودمان توجه کنیم و یا اگر خوب به اطراف مان نگاه کنیم، میبینیم چند نفر برای پیدا کردن خدمت و محصول مورد نظر خود از اینترنت استفاده میکنند. تجارت در اینترنت جذاب، پرطرفدار و همین طور نسبتا جدید است. به همین خاطر هماکنون زمان بسیار خوبی برای شروع یک حرفه در اینترنت است.

اگر باهوش باشیم باید بدانیم در آینده نزدیک هیچچیز شبیه امروز نخواهد بود و آن زمان تنها کسانی موفق خواهند بود که از حالا برنامهریزی را شروع کرده و آینده را برای خود میسازند.

در دوره پردازش تکنیکها و اصول تخصصی و آموزش های حرفه ای ارائه میشود ولی به این معنا نیست که درک آنها برای افراد تازه کار یا کم تجربه دشوار است. محتوای آموزش با مثال های کاربردی و انتقال تجربه و همین طور ساختار استاندارد طراحی شده است که درک آن را برای شما ساده میکند.

به طور حتم بله، حتی اگر شما به صورت تخصصی و حرفه ای فعالیت میکنید شرکت در این دوره برای شما ارزشمند خواهد بود. هرچقدر که سطح علمی ما در یک حوزه بالاتر باشد پیدا کردن نکات و آموزش های جدید ارزش بیشتری خواهد داشت.

ممکن است شما به واسطه شرکت در دوره های دیگر و یا مطالعه و تجربه شخصی بخشهای زیادی از مباحث مطرح شده را از پیش بدانید. ولی آنچه ارزش این دوره را دو چندان میکند ارائه تجربیات و مثال های واقعی در طول آموزش است.

شهریه
فرصتی که همیشه به دنبالش بودید، آماده اید؟
بزودی شاهد درخشش شما خواهیم بود
 • 1- رضایت شغلی و رشد شخصی
 • 2- جایگاه اجتماعی خوب
 • 3- استقلال مالی
 • 4- درآمد منفعل (حتی در خواب)
 • 5- ارتباطات ارزشمند و دوست داشتنی
 • 6- کمک به دیگران و تاثیرگذار در دنیا
شروع دوره : 12 بهمن 98
مدت زمان دوره : 80 دقیقه
شماره پشتیبانی : ۰۹۳۰۷۳۶۱۹۵۲
1,900,000 ۲,۹۰۰,۰۰ تومان
نوع پرداخت:
حامیان
مطمعن شوید جای درستی را انتخاب کرده اید