پردازش، جریان بزرگ انتقال تجربه
دوره کارآفرینی و مدیریت استارتاپ
درباره دوره پردازش
پردازش فقط یک دوره نیست

یک استارتاپ از مرحله شکلگیری ایده تا به بار نشستن آن، فرآیندی متفاوت از کسب و کارهای سنتی را پشت سر میگذارد. برای موفقیت در بستر استارتاپی، باید با ادبیات آن آشنا بود، صاحبان استارتاپها پیش از ورود به دنیای کارآفرینی میبایست از اصول کارآفرینی، دانش رهبری، تخصص فنی راهاندازی استارتاپ، جذب سرمایه و مدیریت ریسک غنی باشند. پردازش دورهای است که در آن میتوانیم گام به گام و اصولی، قواعد مهم و بنیادی شروع و رشد استارتاپ را یاد بگیریم و برای ورود به دنیای جذاب کسبوکارهای نوپا آماده شویم. در دوره پردازش نامآوران بزرگ و باتجربه استارتاپی به عنوان منتور و کسانی که شکست را تجربه کردهاند و راه موفقیت را رفتهاند با انتقال تجربه و اشتراک دانششان به کمک جوانان استارتاپی خواهند آمد. پردازش شروع یک جریان بزرگ انتقال تجربه است.

منظور ما از پردازش چیه؟

به مفهوم کلی انجام دادن مجموعهای از عملیات مختلف روی اطلاعات و دادهها در کامپیوتر را پردازش میگویند. ما با وام گرفتن از مفهوم پردازش، آن را در قالب کسب و کار برای خودمان بازتعریف کردیم.
پردازش: مجموعهای است منسجم از فعالیتهایی که توسط یک گروه همکار به منظور دستیابی به هدفی واحد انجام میشود که این فعالیتها میبایست در راستای کسبوکار باشد.
پردازش: مجموعهای کامل، پویا و هماهنگ از فعالیتهای به هم مرتبط است که به مشتریان ارزشی را ارائه میدهد.
پردازش: مجموعهای از اقدامات است که یک کسبوکار برای تولید یک محصول یا خدمت انجام میدهد.
به طور مثال یک کسب و کار مجموعهای از پردازش اجرایی، پردازش فنی، پردازش بازاریابی، پردازش حقوقی و .... است.
از دیگر ویژگیهای بارز پردازش این است که شروع دوره مشخص است اما پایانی برای آن متصور نیستیم. همان طور که یک کسب و کار موفق روز به روز رشد میکند و سعی میکند خودش را نسبت به شرایط و موقعیت آپدیت نماید. ما نیز سعی خواهیم کرد که پردازش هم همیشه زنده و آپدیت، میزبان و صحنه انتقال تجربه و دانش کارآفرینان موفق باشد.

چرا شکست، سرنوشت اکثر استارتاپ‌ها است؟

اصول راهاندازی استارتاپها در ابتدا بسیار ساده به نظر میرسد اما با نگاهی به آمار جهانی، حدود ۵۰% از کسب و کارهای کوچک در چهار سال اول تأسیس و بیش از ۹۰% استارتاپها در بلندمدت شکست میخورند. و جالب اینجاست دلایل اکثر این شکستها به خاطر عدم دانش کافی موسسان آنها و همین طور بخاطر عدم رعایت اصول کارآفرینی استارتاپی است.
بنیانگذاران استارتاپها برای رسیدن به موفقیت باید از مسیرهای پر پیچ و خمی عبور کنند و با چالشهای فراوانی روبرو شوند. با آگاهی از موانع موجود در این مسیر و آشنایی با تجارب استارتاپهای دیگر، شاید بتوان از دچار شدن به سرنوشت تلخ استارتاپ های شکست خورده جلوگیری کرد.
دوره کارآفرینی و مدیریت استارتاپ پردازش تمام جوانب استارتاپ از آغاز و شناسایی و اعتبارسنجی ایده، ساخت محصول بر اساس استراتژی و نیاز بازار تا بازاریابی، فروش و رشد را در بر میگیرد.
با یادگیری اصول و قواعد راهاندازی استارتاپ، مسیر کمی هموارتر برای کارآفرینان خواهد بود.

یک معامله «برد برد»، چه به عنوان استارتاپ و چه به عنوان سرمایه‌گذار مذاکرات با طرف مقابل را به خوبی راهبری کنید.

در سالهای اخیر با رشد اکوسیستم استارتاپی کشور و افزایش تعداد شرکتهای سرمایه گذاری خطرپذیر، جذب سرمایه به موضوع بسیار مهمی برای رقابت بین تیمهای استارتاپی تبدیل شده است. هر استارتاپ با توجه به ایده و پشتکار، فرصت جذب سرمایه را دارد ولی هر چه به جلو حرکت میکنیم، سرمایه گذاری با وسواس و استاندارهای بالاتری صورت خواهد گرفت. یک تیم استارتاپ برای رشد، پایداری و جذب سرمایه نیاز به ابزاری علاوه بر ایده و پشتکار دارد و آن ابزار، مهارتهایی است که محصول مورد نظر تیم را در مسیر درست به اهداف مشخص شده خواهد رساند.
یکی از هدفهای اصلی دوره پردازش، انتقال تجربه و دانش درمورد موضوعات بسیار تاثیرگذار در موفقیت محصول تیمهای استارتاپی و همچنین شرکتهای کوچک و متوسط تکنولوژی محور است. سرفصلهای دوره پردازش با محوریت رشد، پایداری و جذب سرمایه تنظیم شده است. با توجه به تجربههای مختلف در تیمها و رصد عملکرد تیمهای استارتاپی و شرکتهای فعال در این حوزه، آگاهی از این موضوعات بسیار مفید و کاربردی خواهد بود.

سرفصل دوره
همیشه زنده و آپدیت
اساتید
تجربه ی موفقیت های واقعی
سوالات متداول
مطمئن شوید جای درستی را انتخاب کرده اید

دوره کارآفرینی و مدیریت استارتاپ پردازش دامنه وسیعی از دانش و تجربه در تمام بخشهای کارآفرینی استارتاپی و سرمایه گذاری جسورانه میباشد. به همین دلیل جامع مخاطب این دوره افراد زیر میباشند: بنیانگذاران، مدیران ( بازاریابی، فنی، پشتیبانی، مالی عملیات و ...)

 • بنیانگذاران، مدیران ( بازاریابی، فنی، پشتیبانی، مالی عملیات و ...) استارتاپها
 • مدیران دیجیتال مارکتینگ
 • مدیران محصول
 • طراحان محصول
 • مدیران و کارشناسان توسعه کسب و کار در استارتاپها
 • مشاوران و مربیان استارتاپها
 • مشاوران صندوقهای سرمایهگذاری جسورانه
 • کارشناسان ارشد در بخش تامین مالی، ارزیابی، سرمایهگذاری و نظارت پروژهها در صندوقهای سرمایهگذاری جسورانه
 • تحلیلگران فعال در صنعت سرمایه گذاری جسورانه
 • مدیران امور قراردادهای سرمایه گذاری جسورانه
 • مشاوران توسعه و سرمایهگذاری

اینکه چگونه یک ایده تجاری مناسب پیدا کنیم، یک مهارت است و در اولین قسمت دوره پردازش در مورد پیدا کردن ایده و همین طور اعتبارسنجی ایده صحبت خواهیم کرد. پس به طور حتم این دوره علاوه بر آموزش مسائل مدیریتی، فنی و چالشی استارتاپ، به شما آموزش و کمک خواهد کرد که چگونه یک ایده مناسب برای شروع یک کسب و کار موفق پیدا کنید.

دوره پردازش به صورت کاملا آنلاین برگزار خواهد شد، از هر کجای ایران و جهان میتوانید در دوره پردازش شرکت کنید. برای اطلاع و راهنمایی بیشتر از نحوه برگزاری دوره با ما تماس بگیرید.

بله، نحوه پرداخت اقساط هم به این شکل میباشد، یک سوم کل شهریه به صورت نقد و مابقی آن طی ۲ فقره چک دریافت میگردد. لازم به توضیح است که هم مبلغ پیش پرداخت و هم ۲ فقره چک قبل از شروع اولین جلسه باید دریافت شود و مدت زمان چکها تا پایان دوره آموزشی می باشد.

در دوره پردازش تکنیکها و اصول تخصصی و آموزش های حرفه ای ارائه میشود ولی به این معنا نیست که درک آنها برای افراد تازه کار یا کم تجربه دشوار است. محتوای آموزش با مثال های کاربردی و انتقال تجربه و همین طور ساختار استاندارد طراحی شده است که درک آن را برای شما ساده میکند.

به طور حتم بله، حتی اگر شما به صورت تخصصی و حرفه ای فعالیت میکنید شرکت در این دوره برای شما ارزشمند خواهد بود. هرچقدر که سطح علمی ما در یک حوزه بالاتر باشد پیدا کردن نکات و آموزش های جدید ارزش بیشتری خواهد داشت.

ممکن است شما به واسطه شرکت در دوره های دیگر و یا مطالعه و تجربه شخصی بخشهای زیادی از مباحث مطرح شده را از پیش بدانید. ولی آنچه ارزش این دوره را دو چندان میکند ارائه تجربیات و مثال های واقعی در طول آموزش است.

دوره پردازش به صورت کاملا آنلاین برگزار خواهد شد، از هر کجای ایران و جهان میتوانید در دوره پردازش شرکت کنید. برای اطلاع و راهنمایی بیشتر از نحوه برگزاری دوره با ما تماس بگیرید.

شهریه
فرصتی که همیشه به دنبالش بودید، آماده اید؟
شروع دوره
12 بهمن
23 روز مانده به پایان ثبت نام
پایان دوره
23 اسفند
هزینه دوره
دستاوردهای من بعد از دوره
 • 1- می توانید به راحتی کار پیدا کنید
 • 2- می توانید در دانشگاه تدریس کنید
 • 3- می توانید به راحتی کار پیدا کنید
 • 4- می توانید به راحتی کار پیدا کنید
 • 5- می توانید به راحتی کار پیدا کنید
 • 6- می توانید به راحتی کار پیدا کنید
شروع دوره : 12 بهمن 98
مدت زمان دوره : 80 دقیقه
شماره پشتیبانی : ۰۲۱۳۳۴۴۵۵۶۶
1,900,000 ۲,۹۰۰,۰۰ تومان
نوع پرداخت:
حامیان
مطمعن شوید جای درستی را انتخاب کرده اید